“Pedofila, të sëmurë kronik që thithin kokainë si Bled Mane...E dini pse po flas o të mjerë?” shpërthen Arbër Çepani

Publikuar tek: fcb-bomb, më 13:27 23-09-2016 “Pedofila, të sëmurë kronik që thithin kokainë si Bled Mane...E dini pse po flas o të mjerë?” shpërthen Arbër Çepani

Ditën e djeshme aktivisti i shoqërisë civile Arbër Çepani u përfshi në replika të forta me përmbajtje fyese, ofenduese dhe denigruese me gazetarin Bledi Mane. Ky i fundit nisi gjithçka përmes një postimi të titulluar “Mos dilni në protestën e plehrave me plehrat” duke akuzuar drejtpërdrejt aktivistin por Çepani, pas një replike të shkurtër dje, shkruan sërish sot. Këtë herë më gjatë...

REAGIMI I PLOTË I ARBËR ÇEPANIT:

Po kam miq nga e djathta por kam akoma me shume miq nga e majta! Po kam kunatin deputet te PD-se, ne familjen tone nuk kerkojme teseren e partise kur japim vajzen per nuse! Po e kam babain diplomat karriere me eksperience 35 vjecare qe ka perfaqesuar Shqiperine si ambasador ne disa kontinente te botes, pa u bere kurre vegel e partive politike duke i qendruar besnik profesionit te tij! Kjo nuk me ka ndaluar kurre qe miqeve qe kam nga e djathta ti them ne fytyre ate qe mendoj per ta... qe dje nuk i lane femijeve nje Shqiperi me te mire dhe qe sot kane opoziten me te lodhur ne historine pluralizmit!!

Kjo nuk me ndalon qe miqeve nga e majta ti them se kur erdhen ne pushtet kishin mbi shpina shpresat e 3 milion shqiptareve dhe sot jane kthyer ne mankthin e 3 milion shqiptareve!!! Por ne Shqiperi te thuash te verteten eshte krim me i rende sesa te vrasesh. Ne Shqiperi i vetmi model qe pranohet eshte ai i lavirit partiak, qe kur shan qeverine je me opoziten dhe kur shan opoziten je me qeverine!! Njerez te cilet i perkasin ketij llumi sulmojne cdo individ qe del jashte kesaj skeme. Duke sulmuar keta individe ata duan te sulmojne dhe percajne kauzat e tyre qe jane kauzat e drejta te cdo shqiptari!! Vetem pedofila te semure kronik qe thithin kokaine si Bled Mane dhe te gjithe ata politikane majtas apo djathtas qe duan ta kthejne Shqiperine ne kazan plehrash mund te jene pro importit te tyre duke sulmuar cdo individ qe ngre zerin kundra tyre!!!

E dini pse flas o te mjere dhe nuk me ndalon dot askush ta bej?! Sepse asnje dite te vetme nuk kam marr rroge ne ndonje parti politike qe mos them ate qe mendoj por punoj si qen nga mengjesi deri ne darke ne biznesit tim, qe me taksat e mia ju te merrni honorare per shkrimet qe villni nga eproret tuaj!! Jeni nje arsye me shume qe mos iki nga ky vend!! Ligji per importin e plehrave duhet kthyer ne ligjin per eksportin e plehrave dhe te shporreni nga ky vend bashke me gjithe plehrat e tjera qe keni jashteqitur gjithe keto vite!!!

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.0096590518951416
array(1) { ["section"]=> string(116) "pedofila-te-semure-kronik-qe-thithin-kokaine-si-bled-mane-e-dini-pse-po-flas-o-te-mjere-shperthen-arber-cepani-53873" }