Peleshi edhe këtë fundjavë në Korçë, merr Spiropalin dhe ia shtrojnë te Pazari i Vjetër

Publikuar tek: fcb-bomb, më 08:39 18-02-2017 Peleshi edhe këtë fundjavë në Korçë, merr Spiropalin dhe ia shtrojnë te Pazari i Vjetër

Zëvëndëskryeministri Niko Peleshi vazhdon të jetë i dashuruar pas qytetit që ai drejtonte pak vite më parë si kryetar bashkie, Korçën.

Ai e viziton atë thuajse çdo fundjavë, madje në vizitën e tij të fundit ka marrë me vete edhe sekretaren e Partisë Socialiste, Elisa Spiropali.

Të shoqëruar edhe nga freshistët dhe kryebashkiaku aktual, Sotiraq Filo, ata kanë ia kanë shtruar me muhabet në Pazarin e Vjetër të Korçës ndërsa dukshëm në tryezë nuk mungojnë as ushqimet tradicionale të qytetit të serenatave.

Nga Veriu në jug, këto hotele mbajnë 5 yje.
Por me sa i vlerësoni ju?

Grand Hotel Resort - Velipoja
Rafaelo - Shëngjin
Kompleksi Lura - Gjiri i Lalezit
Palace Hotel - Durrës
Prestige Resort - Golem
Premium Resort - Golem
Fafa Hotel - Durrës
Grupi Harmonia - Hotel
Regina Hotel - Vlorë
Hotel Butrinti - Sarandë
Demi Hotel - Sarandë
Santa Quaranta Resort - Sarandë
Hotel Morina - Palasë
Hotel Fishta - Velipojë
Hotel Briliant - Qerret
Supreme Hotel - Qerret
Article Logic
Execution time: 0.010598182678223
array(1) { ["section"]=> string(92) "peleshi-edhe-kete-fundjave-ne-korce-merr-spiropalin-dhe-ia-shtrojne-te-pazari-i-vjeter-69116" }