Peleshi: Kulla e Korçës, më e duhura

Publikuar tek: foto-e-dites, më 09:19 19-05-2015 Peleshi: Kulla e Korçës, më e duhura

Niko Peleshi sqaron kullën e Korçës dhe gjithë debatet për të, në ‘’A Show’’ që zhvilloi me Adi Krastën. Peleshi tha se vepra është më e duhura për atë shesh dhe ai është plotësisht dakord pavarësisht nga kundërshtitë. Peter Wilson, arkitekti që ka bërë kullën duket se ka menduar për t’i dhënë sheshit një tjetër dimension.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.0097289085388184
array(1) { ["section"]=> string(40) "peleshi-kulla-e-korces-me-e-duhura-11460" }