Peleshi realizon takimin me kryebashkiakët që refuzuan Ramën (FOTOT)

Publikuar tek: politike, më 15:50 16-07-2015 Peleshi realizon takimin me kryebashkiakët që refuzuan Ramën (FOTOT) Takimi i Peleshit me kryebashkiaket

Zëvendësi i Ramës ia ka dalë të mbledhë së bashku kryebashkiakët që refuzuan kryeministrin. Niko Peleshi ka mbledhur në një tavolinë kryebashkiakët e majtë dhe të djathtë, ndër të cilët ishte edhe Voltana Ademi, kryebashkiakia e djathtë e Shkodrës si dhe ai i Vorës Fiqiri Ismaili.

Ky takim është realizuar disa ditë më vonë, pas takimit që Edi Rama realizoi në Kryeministri, ku nga të djathtët ishin vetëm Niko Shupuli i Bashkisë së Përmetit dhe Arqile Deçka i Bashkisë së Dropullit.

Zëvendëskryeministri Peleshi ia ka dalë kështu të realizojë takimin e munguar të Ramës, me të djathtët dhe të diskutojë me ta problemet që i shqetësojnë.

peleshikryebashkiakok

peleshikryebashkiak3ok

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.0097489356994629
array(1) { ["section"]=> string(72) "peleshi-realizon-takimin-me-kryebashkiaket-qe-refuzuan-ramen-fotot-16338" }