Peleshit nuk i ndahet shpirti nga Korça, në datën 31 në drekë fton gazetarët lokalë për festat e fundvitit

Publikuar tek: fcb-bomb, më 21:45 31-12-2016 Peleshit nuk i ndahet shpirti nga Korça, në datën 31 në drekë fton gazetarët lokalë për festat e fundvitit

Niko  Peleshit nuk i ndahet shpirti nga Korça dhe në datën 31 në drekë ai ka ftuar gazetarët lokalë për festat e fundvitit.

Gjatë këtij muaji Peleshi ka qenë i pranishëm në shumë aktivitete që janë organizuar në Korçë nga e cila nuk është ndarë edhe ë ëtë ditë e fundit të vitit 2016.

Bashkë me gazetarët lokalë ata kanë kaluar një drekë të këndshne nën shoqërinë e njëri-tjetrit.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.023952960968018
array(1) { ["section"]=> string(111) "peleshit-nuk-i-ndahet-shpirti-nga-korca-ne-daten-31-ne-dreke-fton-gazetaret-lokale-per-festat-e-fundvitit-64335" }