Pendohet Selena Gomez, ja çfarë shkruan për Justin Bieber

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 08:12 17-08-2016 Pendohet Selena Gomez, ja çfarë shkruan për Justin Bieber

Këngëtarja Selena Gomez siç duket është penduar për sjelljen e saj ndaj Justin Bieber dhe ka shkruar disa fjalë nëpërmjetë Snapchat.

“Ajo çfarë kam thënë ishte egoiste dhe e pakuptimtë” shkruan Selena.

Por, kjo ndodhi pasi Justin kishte fshirë llogarinë e tij prej 79 milion fansash në Instagram.

Gjithë ky “konflikt” ka lindur pasi Biber ka zgjedhur të dashurën e tij Sofia Richie para fansave të tij.

selena.jpg

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.40751814842224
array(1) { ["section"]=> string(62) "pendohet-selena-gomez-ja-cfare-shkruan-per-justin-bieber-49961" }