Pengmarrja në Francë, rritet numri i viktimave, ekzekutohet autori

Publikuar tek: aktualitet, më 15:27 23-03-2018 Pengmarrja në Francë, rritet numri i viktimave, ekzekutohet autori Foto nga vendngjarja

Ka shkuar në 3 numri i viktimave dhe në 2 numri i të plagosurve nga grabitja e ndodhur sot në një supermarket në Francë.

Policia e Francës ka ekzekutuar autorin, që mori peng 10 persona. Kujtojmë se sulmin është cilësuar si sulm terrorist. Media vendase raportua se autori i ngjarjes, përpara se të merrte peng supermarketin ka thirrur me të madhe “Do t’iu vras të gjithëve, hakmarje për Sirinë”.

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « KUJDES! PAMJE TË RËNDA! Vdekja e Xhulianos, gruaja e shëpisë vajton shtrirë në rrugë 20-vjeçarin
Pamje shokuese/ Shkodra nën pushtetin e ujit (FOTO) »
Article Logic
Execution time: 0.01305103302002
array(1) { ["section"]=> string(71) "pengmarrja-ne-france-rritet-numri-i-viktimave-ekzekutohet-autori-114270" }