Pep Guardiola nuk mund ta besojë “çmendurinë” e Lewandowskit, shihni reagimin e tij (Video)

Publikuar tek: sport, më 21:54 22-09-2015

Robert Lewandowski i ka suprizuar të gjjithë me 5 golat e shënuar për vetëm 9 minuta ndaj Wolfsburgut mbrëmjen e sotme.

Por, më surprizuar duket tranjeri i Bayern Munich Pep Guardiola, i cili deri në minutën 50 të ndeshjes e shikonte veten në disavantazh dhe pas 9 minutash, rezultati ishte 5-1 në favor të tij, fal performances së polakut.

Me duart në kokë dhe tepër i habitur ishte reagimi i Guardiolës, i cili nuk mund t’i besonte syve për atë që po shihnte në Allian Arena.

Lexo edhe: 5 gola në 9 minuta, keni parë ndonjëherë diçka të tillë? 

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.022813081741333
array(1) { ["section"]=> string(92) "pep-guardiola-nuk-mund-ta-besoje-cmendurine-e-lewandowskit-shihni-reagimin-e-tij-video-21428" }