Për Arbanën... Pranvera ka ardhur

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 14:34 08-04-2015 Për Arbanën... Pranvera ka ardhur

Arbana Osmani ka bërë një dalje publike ndryshe nga hera e fundit kur u pa me bashkëshortin dhe djalin e saj Jonin.

Miku i saj Olti Curri ka gëzuar ekskluzivitetin e fotos në të cilën Arbana shihet e veshur me fustan të shkurtër duke ekspozuar këmbët dhe linjat në formë. “Arbana ndjell pranverën”, ka shkruar Olti Curri për look-un e moderators. Ai na tregon që Arbana i është përkushtuar tërësisht rritjes së djalit të saj, Jonit ndaj edhe daljet në publik janë të rralla.

Arbana është shkëputur edhe nga televizioni që nga momenti kur bëri publike shtatëzëninë e saj duke shijuar plotësisht emocionet e para të të qenit nënë.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.027147054672241
array(1) { ["section"]=> string(35) "per-arbanen-pranvera-ka-ardhur-8154" }