Për Elvana Gjatën? Flori Mumajesi kthehet pas në kohë: Më shumë se mall…

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 20:18 25-05-2020 Për Elvana Gjatën? Flori Mumajesi kthehet pas në kohë: Më shumë se mall…

Këngëtari Flori Mumajesi nuk është shumë aktiv në rrjetet sociale.

Mirëpo, ditët e fundit, ai ka publikuar herë pas here këngë të ndryshme, të cilat i ka kënduar ndër vite.

Sot ai ka postuar në Instastory një foto nga performance e Këngës Magjike, ku u shpall fitues me këngën ‘Plas’.

‘Më shumë se mall’, shkruan Flori mbi foto.

Nuk dihet nëse këngëtari ndjen mall për momentet e paharrueshme të asaj periudhe kur konkuroi në festival, apo për këngëtaren Elvana Gjata, të cilën u përfol se i dedikoi ‘Plas’.  Gjithçka mbetet për tu konfirmuar nga vetë Mumajesi, nëse zërat janë të vërtetë apo jo.

Screenshot_11.png

elvana-gjata-dhe-flori.jpg

flori-elvana.jpg

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.0092830657958984
array(1) { ["section"]=> string(76) "per-elvana-gjaten-flori-mumajesi-kthehet-pas-ne-kohe-me-shume-se-mall-207784" }