Për Elvanën? Ironizon Nevina Shtylla: Në plazh pa taka dhe make up (FOTO)

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 19:08 11-06-2019 Për Elvanën? Ironizon Nevina Shtylla: Në plazh pa taka dhe make up (FOTO)

Nevina Shtylla është një ndër moderatoret më simpatike dhe më të dashura të ekranit shqiptar.

Ajo njihet për karakterin e saj mjaft të përmbajtur, mirëpo ditën e sotme ka habitur me një deklaratë.

Ajo ka thumbuar femrat e estradës me një foto nga plazhi.

'Plazh pa taka dhe makeup', shkruan Nevina, e cila ironizon hapur me këtë deklaratë.

Por ende nuk dihet se për kë e ka? Mos ndoshta për Elvana Gjatën, e cila ishte e para që hapi trendin e takave në plazh?

Nevina Shtylla

gdf.jpg

ghcj.jpg

fgjhjk.jpg

Elvana Gjata

de0bd3f6a335983d726e55d6dfecf9d3_L.jpg

hnjgk.jpg

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.0069570541381836
array(1) { ["section"]=> string(76) "per-elvanen-ironizon-nevina-shtylla-ne-plazh-pa-taka-dhe-make-up-foto-167841" }