Për herë të 5-të në krye të FSHF, fjalët e para të Dukës pas fitores: Premtimi që bën

Publikuar tek: sport, më 13:25 07-02-2018 Për herë të 5-të në krye të FSHF, fjalët e para të Dukës pas fitores: Premtimi që bën

Me 38 vota pro Armando Duka u zgjodh për herë të 5-të në krye të FSH-së. Pas mbarimit të procesit Duka mbajti fjalimin përpara të pranishmëve.

Gjatë fjalës së tij kreu i FSHF-së falenderoi kandidatën si dhe premtoi se do të korrigjojë gabimet që janë bërë siç e theksoi ai.

“Nuk do doja të veçoja anjë votues. Ju garantoj se ato që u thanë në në këtë muaj parazgjdhor do të jenë pjesë e shoqatës sonë dhe jam i sigurt se do i korrigjojmë. Dua të falenderoj kandidatët dhe dua të premtoj të gjithëve se përkushtimi im do të jetë akoma më i madh. Kjo asamble më ka dhënë shumë mësime”, u shpreh Duka.

Personazhi i vitit 2019

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.023639917373657
array(1) { ["section"]=> string(90) "per-here-te-5-te-ne-krye-te-fshf-fjalet-e-para-te-dukes-pas-fitores-premtimi-qe-ben-109456" }