Për herë të parë Arbana Osmani tregon potretin e plotë të djalit të saj (FOTO)

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 13:23 13-06-2019 Për herë të parë Arbana Osmani tregon potretin e plotë të djalit të saj (FOTO)

Moderatorja Arbana Osmani ka qenë gjithnjë e rezervuar sa i përket jetës së saj private, e sidomos ekspozimit të djalit të saj Jonit.

Sot Arbana ka zgjedhur të publikojë një foto me të birin ku shihet fytyra e vogëlushit.

Në foton e publikuar nga moderatorja në Instastory, duket se Joni është rritur shumë.

 'Zemra ime dhe torta jonë', ka shkruar Arbana në foton e ëmbël me djalin.

 

auto_Screenshot_51560422820.jpg

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.00711989402771
array(1) { ["section"]=> string(83) "per-here-te-pare-arbana-osmani-tregon-potretin-e-plote-te-djalit-te-saj-foto-168070" }