Për herë të parë, i dashuri BIZNESMEN i bën dedikim dashurie Luana Vjollcës në sy të të gjithëve (FOTO)

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 10:40 04-05-2018 Për herë të parë, i dashuri BIZNESMEN i bën dedikim dashurie Luana Vjollcës në sy të të gjithëve (FOTO) Luana Vjollca dhe Krenar Çoçaj

Edhe pse janë përfolur prej 3 vitesh se janë në një marrëdhënie së bashku, Krenar Çoçaj dhe Luana Vjollca nuk e kanë pranuar asnjëherë lidhjen e tyre.

Ata janë fotografuar shpesh në shoqërinë e njëri-tjetrit, ndërkohë së fundmi i dashuri biznesmen i Luana Vjollcës, i ka bërë një dedikim kësaj të fundit, në një nga fotot e postuara në Instagram. 

"S'ka më të bukur se kaq. Ëmbëlsia ime".- shkruan Krenari, ndërsa Luana nuk i ka kthyer asnjë përgjigje. Komenti i tij plot fjalë të ëmbla, është pritur mirë nga fansat, të cilët kanë replikuar në Instagram.

-640-0-5aec12942fc3a.jpeg

-640-0-5aec128bd0a44.png

-640-0-5aec12901bac9.png

-640-0-5aec128d3d99d.jpg

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.0088191032409668
array(1) { ["section"]=> string(107) "per-here-te-pare-i-dashuri-biznesmen-i-ben-dedikim-dashurie-luana-vjollces-ne-sy-te-te-gjitheve-foto-119431" }