Për herë të parë në kinema, Anjeza Shahini publikon FOTON e ëmbël me vajzën

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 20:03 10-07-2019 Për herë të parë në kinema, Anjeza Shahini publikon FOTON e ëmbël me vajzën

Këngëtarja Anjeza Shahini është larguar nga Shqipëria dhe e ka lënë muzikën për t'ju përkushtuar familjes së saj.

Pesë muaj më parë këngëtarja u bë nënë për herë të parë, pasi solli në jetë një vajzë nga martesa me diplomatin anglez Paul Edward Conolly.

Që prej atij momenti, këngëtarja ndan shpeshherë foto me ndjekësit e saj në rrjetet sociale.

Së fundmi, Anjeza me vajzën kanë shkuar në kinema për herë të parë së bashku.

Filmi që kanë zgjedhur është ‘Top Story 4’ dhe ato duken shumë të fokusuara.

Ka qenë vetë Shahini që e ka publikuar këtë çast në Instagram, shoqëruar me shkrimin: 'Eksperienca e parë e Torit në kinema'. 

Screenshot_6.png

Screenshot_7.png

 

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.0071520805358887
array(1) { ["section"]=> string(81) "per-here-te-pare-ne-kinema-anjeza-shahini-publikon-foton-e-embel-me-vajzen-171798" }