Për herë të parë në Shqipëri/ Koncert ONLINE për 'Natën e Bardhë', ja cilët ARTISTË performojnë (VIDEO)

Publikuar tek: aktualitet, më 18:23 29-11-2020 Për herë të parë në Shqipëri/ Koncert ONLINE për 'Natën e Bardhë', ja cilët ARTISTË performojnë (VIDEO)

Me rastin e "Natës së Bardhë", është organizuar një koncert online, për të argëtuar të gjithë qytetarët shqiptarë.

Por këtë herë publiku do ta shijojë nga shtëpia koncertin nga këngëtarët e preferuar, si Dafina Zeqiri, Soni Malaj, M. Elvis, Kastro Zizo, West Side Family dhe Stine me hitet e tyre.

Koncerti ka nisur para 20 minutash në orën  18:00 dhe pritet që të zgjasë deri në orën 20:00.

Koncerti mund të ndiqet Live tek RTSH por edhe tek disa faqe të tjera. 

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Spanja dëbon 13 mijë të huaj në tre vitet e fundit, ja ku qëndrojnë shqiptarët në listë
HISTORIA PREKËSE/ Babai për vajzën: Në shtëpi e mbuloja me plastmas që mos e lagte shiu, më kërkoi një arush kur ishte 6 vjeçe por s’kisha mundësi t’ia blija, po ia sjell sot për ditëlindje »
Article Logic
Execution time: 0.0099520683288574
array(1) { ["section"]=> string(104) "per-here-te-pare-ne-shqiperi-koncert-online-per-naten-e-bardhe-ja-cilet-artiste-performojne-video-229559" }