'Për inat të Gretës', ja çfarë po bën Eni Koçi me të ëmën (FOTO)

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 17:57 09-10-2019 'Për inat të Gretës', ja çfarë po bën Eni Koçi me të ëmën (FOTO)

Prej disa ditësh çifti i njohur Eni Koçi dhe Genc Prelvukaj ndodhen në Plavë-Guci.

Ata po kalojnë disa ditë pushimi në prani të njëri-tjetrit, por që mesa duket dyshja nuk qenkan vetëm.

Bashkë me ta është edhe nëna e Enit, e cila shfaqet në prani të së bijës.

Ka qenë kjo e fundit që ka publikuar në Instagram disa foto ku tregon se bashkë me të ëmën po eksplorojnë vendin.

Ato kanë vizituar disa vende me objekte të vjetra dhe një nga fotot Eni ka shkruar: “Për inat të Gretës”.

Me këtë rast këngëtarja ka përfituar të bëjë xheloze të motrën, duke qendruar sa më pranë të ëmës.

Screenshot_14.jpg

Screenshot_15.jpg

Screenshot_16.jpg

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.018424034118652
array(1) { ["section"]=> string(66) "per-inat-te-gretes-ja-cfare-po-ben-eni-koci-me-te-emen-foto-181410" }