'Për ju që më thoni që nuk e rruaj fare', Ermal Mamaqi befason me veprimin e fundit: Ja ç'më detyruat të bëj..deri këtu arrita (VIDEO)

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 10:43 04-04-2020 'Për ju që më thoni që nuk e rruaj fare', Ermal Mamaqi befason me veprimin e fundit: Ja ç'më detyruat të bëj..deri këtu arrita (VIDEO) Ermal Mamaqi

Ermal Mamaqi i ka befasuar të gjithë me veprimin e tij të fundit.

Ai publikoi një video, në të cilën flet për të gjitha komentet negative që i vijnë në adresë të tij.

“Kam lexuar komente të njerëzve që më thonë pse e ke nxjerrë filmin me lekë? Njerëzit nuk kanë bukë të hanë dhe mora njërin në telefon dhe i thasht: “A do të të jap 1 milion lekë pasi të mbarojë shitja e filmit apo duhet ta nxjerr filmin pa lekë që ta shohësh dhe ti filmin?
A e di ça më tha? O të dhjefsha filmin më tha, rrofsh i thashë. Sigurisht që lekët më tha", thotë Ermali në video.

Në fund Ermali flet edhe për komentet që i thonë se ai "nuk e rruan fare për këto familjet në nevojë", duke u shprehur se "jo vetëm që e rruaj, por shif.." dhe merr një makinë rroje dhe rruan kokën.

"Ja çmë detyruat të bëj... Deri këtu arrita...I Love TROPOJA + 2 Gisht Mjaltë Online,link në bio", shkruan Ermali bashkëngjitur videos.

View this post on Instagram

I Love TROPOJA + 2 Gisht Mjaltë Online link në bio

A post shared by Ermal Mamaqi (@ermalmamaqiofficial) on

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.0090939998626709
array(1) { ["section"]=> string(134) "per-ju-qe-me-thoni-qe-nuk-e-rruaj-fare-ermal-mamaqi-befason-me-veprimin-e-fundit-ja-c-me-detyruat-te-bej-deri-ketu-arrita-video-201291" }