“Për ku zogu? Për gjys ore më ke aty”

Publikuar tek: fcb-bomb, më 19:36 15-07-2016 “Për ku zogu? Për gjys ore më ke aty”

Gazetarja dhe moderatorja e dashur e ekranit ka ikur me pushime. Ajo ka nxjerrë një foto në faqen zyrtare në Instagram, ku ndodhet në Llogara.

Si gjithmonë Viola duket shumë e bukur.

Ndërkohë që bukuroshja e FSHF, Jona Dervishi i shkruan: “Për ku zogu? Për gjys ore më ke aty”. Duket që dy shoqet s'bëjnë dot pa njëra-tjetrën. Përveç Tunës dhe bjondja e ekranit paska pseudonimin "zogu" nga shoqja e saj.

 

 

 

 

 

 

 llogara_viola_12.png

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.033452033996582
array(1) { ["section"]=> string(40) "per-ku-zogu-per-gjys-ore-me-ke-aty-46729" }