Për Lindën? Rama bën postimin e pazakontë dhe rrjeti shkrihet gazi

Publikuar tek: fcb-bomb, më 12:24 30-04-2020 Për Lindën? Rama bën postimin e pazakontë dhe rrjeti shkrihet gazi

Kryeministri Edi Rama i ka surprizuar të gjithë me postimin e fundit në ‘Twitter’.

Ai ka shkruar vetëm një fjalë ‘Linda’, nuk dihet nëse Ramës i ka shkarë dora apo është një mesazh i koduar.

Ajo që mbetet e paqartë është kuptimi, nëse kryeministri e ka pasur për emrin e bashkëshortes ‘Linda’ apo për foljen, nisur nga ‘Rilindja’.

Vihet re që ndonëse në pak minuta, ky postim është shoqëruar me shumë komente dhe humor nga ndjekësit, të cilët kanë treguar gazin e shkaktuar në rrjet.

Postimi i Edi Ramës:

Screenshot_3.png

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.0093920230865479
array(1) { ["section"]=> string(72) "per-linden-rama-ben-postimin-e-pazakonte-dhe-rrjeti-shkrihet-gazi-204609" }