Për një çantë ‘Versace’, zbuloni çfarë i ndodhi Armina Mevlanit në Milano

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 16:27 28-05-2019 Për një çantë ‘Versace’, zbuloni çfarë i ndodhi Armina Mevlanit në Milano

Blogerja Armina Mevlani është një ndër vajzat më të ndjekura në rrjetet sociale.

Armina është shumë aktive, pasi publikon foto dhe video nga përditshmëria.

Së fundmi, ajo ka publikuar në 'Instastory' foto të një kulete, Versace dhe  ka treguar se për ta blerë ka rrezikuar fluturimin për në Milano.

Theksojmë që çanta 'kuletë' çmimin ‘retail’ e kishte rreth 2 mijë dollarë por tani është bërë me ulje dhe kushton vetëm 987 dollarë, në këtë mënyrë  Armina nuk kishte pse ta humbiste këtë ofertë.

Screenshot_4.jpg

Screenshot_5.jpg

 

 

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.016211986541748
array(1) { ["section"]=> string(77) "per-nje-cante-versace-zbuloni-cfare-i-ndodhi-armina-mevlanit-ne-milano-166035" }