Për pak ditë bëhen prindër, Meghan dhe Harry pushojnë në suitën super luksoze

Publikuar tek: bota, më 12:51 05-04-2019 Për pak ditë bëhen prindër, Meghan dhe Harry pushojnë në suitën super luksoze

Princi Harry dhe dukesha Meghan Markle pritet që së shpejti të bëhen prindër për herë të parë.

Sipas The Sun, çifti ka vendosur të kalojë disa ditë së bashku larg çdo gjëje me fëmijën që do të vijë në jetë.

Për pushimet e tyre të shkurtra vetëm 3 ditore, duka dhe dukesha e Sussex nuk kanë zgjedhur një vend dosido, por kanë rezervuar suitën më të shtrenjtë në një hotel lukzos në një fshat në Londër.

Kostoja e pushimeve të tilla është 33 mijë paund ose rreth 39 mijë euro. Ardhja e ‘Royal Baby’ është parashikuar në fund të muajit më 28 sipas së përditshmes The Sun.

 

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.0087299346923828
array(1) { ["section"]=> string(83) "per-pak-dite-behen-prinder-meghan-dhe-harry-pushojne-ne-suiten-super-luksoze-159288" }