Për Pashkë gjejnë shtëpinë përmbys, hajduti nuk i gjeti dot paratë

Publikuar tek: foto-e-dites, më 07:52 06-04-2015 Për Pashkë gjejnë shtëpinë përmbys, hajduti nuk i gjeti dot paratë

Kjo foto është shkrepur në një shtëpi shqiptare. Këtu është moment pasi të zotët e shtëpisë janë kthyer nga dreka e Pashkës dhe shtëpinë e gjejnë përmbys: një hajdut kishte kërkuar për para por më kot. Banorja e shtëpisë nuk ka ngurruar që ndërsa merrte në telefon policinë, fotot i hedh urgjent në “Facebook” dhe i lë një mesazh hajdutit: I kërkojmë ndjesë hajdutit që na vizitoi për Pashkë që nuk mbajmë para në shtëpi.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.0096569061279297
array(1) { ["section"]=> string(70) "per-pashke-gjejne-shtepine-permbys-hajduti-nuk-i-gjeti-dot-parate-7902" }