Për pushime me të dashurin e ri, Rita Ora harron reçipetat në shtëpi dhe shfaqet ‘topless’ mes njerëzve (FOTO)

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 18:11 01-08-2020 Për pushime me të dashurin e ri, Rita Ora  harron reçipetat në shtëpi dhe shfaqet ‘topless’ mes njerëzve (FOTO)

Rita Ora ka filluar një romancë të re, ndërsa kohët e fundit ka nisur dhe pushimet me të dashurin e saj në Ibiza, Spanjë.

Ajo është në një lidhje dashurie me regjisorin e filmave dhe videove muzikore hunky, Romain Gavras, 39 vjeç.

Me një grup miqsh, ata kanë shijuar detin dhe rrezet e diellit.

Disa ditë më parë këngëtarja u fotografuar nga paparacët ‘topless’, teksa po zhytej në det.

Por duket se Rita i paska ‘bezdi’ bikinet dhe preferon të qëndroj ‘topless’ para të dashurit dhe miqëve të saj.

Këngëtarja është fotografuar sërish ‘topless’ teksa merr rreze dielli në praninë e miqëve. Siç duket edhe në foto edhe pse ka hequr bikini Rita Ora, nuk ka harruar të vendosë aksesorët e shumtë.

31447394-8583459-image-a-3_1596292474262.jpg31446830-8583459-image-a-10_1596292527316.jpg31446838-8583459-Relaxing_During_the_outing_Rita_listened_to_some_music_as_she_so-a-38_1596299250168.jpg31446844-8583459-image-m-2_1596292307201.jpg

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.0086820125579834
array(1) { ["section"]=> string(112) "per-pushime-me-te-dashurin-e-ri-rita-ora-harron-recipetat-ne-shtepi-dhe-shfaqet-topless-mes-njerezve-foto-215751" }