Për t’u duartrokitur/ Pronari i lokalit në Tiranë për kamarierin: Kam dashur ta pushoj nga puna por kur bën këtë gjest...

Publikuar tek: fcb-bomb, më 15:13 06-10-2016 Për t’u duartrokitur/ Pronari i lokalit në Tiranë për kamarierin: Kam dashur ta pushoj nga puna por kur bën këtë gjest...

Një gjest vërtet për t’u duartokitur ky i kamarierit të një lokali në kryeqytet. Po aq për t’u duartrokitur është edhe pronari i tij që e ka fotografuar të riun ndërsa ka shkruar për JOQ:

“Çdo mëngjes, Eno, kamarieri i lokalit tim bën këtë gjë. E bën këtë gjest që prej 6 muajsh çdo mengjes... Zotëria është një klienti ynë i përditshem, disa herë kam dashur ta pushoj nga puna për arsye të tjera por kur bën këtë gjest gjithmonë pendohem dhe e lejoj të vazhdojë..."

  

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.026962041854858
array(1) { ["section"]=> string(122) "per-t-u-duartrokitur-pronari-i-lokalit-ne-tirane-per-kamarierin-kam-dashur-ta-pushoj-nga-puna-por-kur-ben-kete-gjest-55274" }