Për të gjithë ata që kanë plotësuar lotarinë, Ambasada Amerikane jep një njoftim të rëndësishëm

Publikuar tek: aktualitet, më 13:53 03-05-2017 Për të gjithë ata që kanë plotësuar lotarinë, Ambasada Amerikane jep një njoftim të rëndësishëm

Për të gjithë ata që kanë plotësuar lotarinë, Ambasada Amerikane jep një njoftim të rëndësishëm. Në faqen zyrtare të Ambasadës është publikuar linku i duhur ku mund të kontrolloni nëse jeni fitues.

“Përshëndetje të gjithëve! Unë po postoj një ditë më përpara se zakonisht për shkak të një njoftimi të veçantë: a keni aplikuar për Vizën e Shumëllojshmërisë DV-2018? Që sot, ju mund të kontrolloni nëse ju jeni një nga të përzgjedhurit me fat për DV-2018. Kontrolloni statusin tuaj këtu: http://dvlottery.state.gov/esc 
Ju uroj shumë fat! Me kënaqësi do t’i përgjigjem pyetjeve tuaj sot dhe gjatë javës!”, shkruhet në faqen zyrtare.

qqqqqqqqqqqqq.jpg

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Vrasja makabre në Kurbin, këto janë pamjet e para pas krimit (VIDEO)
Laboratori modern i drogës në Elbasan, gjykata liron nga burgu administratoren »
Article Logic
Execution time: 0.012130975723267
array(1) { ["section"]=> string(100) "per-te-gjithe-ata-qe-kane-plotesuar-lotarine-ambasada-amerikane-jep-nje-njoftim-te-rendesishem-77324" }