Për të gjithë të apasionuarit e play station, këto 3 truket që do ju ndihmojnë të fitoni gjithmonë (VIDEO)

Publikuar tek: sport, më 22:49 02-07-2017 Për të gjithë të apasionuarit e play station, këto 3 truket që do ju ndihmojnë të fitoni gjithmonë (VIDEO)

FIFA 17 është në mesin e lojërave elektronike më të pëlqyera në botë, aktualisht. Të mbrohesh në FIFA 17 është gjëja më e vështirë që mund ta bësh.

Kjo pasi një lëvizje e gabuar dhe do t’i krijoni hapësirë të mjaftueshme kundërshtarit. Por, falë kanalit BorasLegend në YouTube, ju mund t’i mësoni disa këshilla të cilat do t’ju ndihmojnë të fitoni topin shpejtë – edhe nëse jeni duke luajtur kundër lojtarëve që ju pëlqen të kenë posedimin e topit.

Shikojeni videon më poshtë, për ta parë më mirë të ilustruar atë çfarë duhet të bëni në ‘joystick’, në mënyrë që të bëheni të pandalshëm në FIFA 17.//gazetaEkspres//

 

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.016759157180786
array(1) { ["section"]=> string(109) "per-te-gjithe-te-apasionuarit-e-play-station-keto-3-truket-qe-do-ju-ndihmojne-te-fitoni-gjithmone-video-84764" }