Për të parën herë flamuri shqiptar ngrihet në Polin e Veriut

Publikuar tek: foto-e-dites, më 08:27 17-01-2016 Për të parën herë flamuri shqiptar ngrihet në Polin e Veriut

Për të parën herë flamuri shqiptar ngrihet  në Polin e Veriut dhe këtë e bën të ditur Lance Veskar përmes një postimi në rrjetin social Facebook ku ka publikuar foto nga ekspedita “Last Degree”. Veskar dhe miku i tij mbajnë në duar flamurin tonë kombëtar ndërsa shkruan për ndjekësit e tij. “Mendoj se kjo është hera e parë që flamuri shqiptar është vënë në Polin e Veriut. Kështu kam dëgjuar”, shkruan Veskar.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.0085752010345459
array(1) { ["section"]=> string(66) "per-te-paren-here-flamuri-shqiptar-ngrihet-ne-polin-e-veriut-30202" }