Për zv.kryeministrin Peleshi ky është momenti që të ndryshojë foton e kopertinës dhe zgjedh...

Publikuar tek: fcb-bomb, më 12:53 13-09-2016 Për zv.kryeministrin Peleshi ky është momenti që të ndryshojë foton e kopertinës dhe zgjedh...

Për zëvendëskryeminsitrin Niko Peleshi ky është momenti që të ndryshojë foton e tij të kopertinës dhe zgjedh pikërisht këtë që shihni.

Është dita e parë e shkollës së dy fëmijëve të tij Stivi dhe Johan, moment i rëndësishëm e emocionues për çdo fëmijë.

Për t’i dhënë po kaq rëndësi e emocion Peleshi është kujdesur që këtë foto ta vendosë në kopertinën e profilit publik si një baba krenar për dy vogëlushët e tij.

Djemtë korçarë, si “xhentëllmenë” të vërtetë i kanë dhuruar edhe një tufë lulesh mësueseve të tyre.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.0088000297546387
array(1) { ["section"]=> string(97) "per-zv-kryeministrin-peleshi-ky-eshte-momenti-qe-te-ndryshoje-foton-e-kopertines-dhe-zgjedh-52762" }