Përballja Kroaci-Kosovë, FIFA merr vendimin për datën e ndeshjes

Publikuar tek: sport, më 09:26 03-09-2017 Përballja Kroaci-Kosovë, FIFA merr vendimin për datën e ndeshjes

FIFA ka caktuar ditën e sotme (3 shtator) për të luajtur ndeshjen mes Kroacisë dhe Kosovës.

Ndeshja do të zhvillohet në orën 14:30 dhe do të rifillojë  në minutën e 22' , kur edhe u ndërpre në mbrëmjen e djeshme në stadiumin Maksimir në Kroaci.

Ndeshja u ndërpre mbrëmjen e djeshme për shkak të motit të keq shoqëruar nga rreshjet e dendura të shiut.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.037655115127563
array(1) { ["section"]=> string(69) "perballja-kroaci-kosove-fifa-merr-vendimin-per-daten-e-ndeshjes-90997" }