Përballja “LIVE”, Bashkim Fino tregon tre pikat më të forta të tij në garën për FSHF-në

Publikuar tek: sport, më 22:00 01-02-2018 Përballja “LIVE”, Bashkim Fino tregon tre pikat më të forta të tij në garën për FSHF-në

Përballja televizive mes Bashkim Finos dhe Armand Dukës, në emisionin “Të Pa Ekspozuarit” në disa momente është bërë shumë e nxehtë.

Duke i folur përballë, Fino i ka treguar publikut, por edhe Armand Dukës tre pikat e tij më të forta.

Bashkim Fino tha se ai është reformator, ka integritet dhe menaxhon shumë mirë që e avantazhojnë atë në këtë garë.

“Pikat më të forta të mia janë integriteti, reformator dhe aftësi të mira menaxhimi. Këto janë pikat e mia të forta në kandidimin tim. Më mirë që kundërshtari nuk mi njeh këto cilësi sepse më bën më të fortë. Nuk mund të thuash për mua që nuk ia njoh aftësitë menaxheriale sepse e kam drejtuar Shqipërinë kur ishte në prag copëtimi, po ashtu kam drejtuar edhe një bashki për 4 vjet. Por mbase nuk e kanë ndjekur politikën”.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.017787218093872
array(1) { ["section"]=> string(91) "perballja-live-bashkim-fino-tregon-tre-pikat-me-te-forta-te-tij-ne-garen-per-fshf-ne-108790" }