Përballja që s’patë, deputeti i PD përplaset me Xhaçkën në Shkodrën e përmbytur! Ndërhyn Bushati (ME VIDEO)

Publikuar tek: aktualitet, më 09:34 24-03-2018 Përballja që s’patë, deputeti i PD përplaset me Xhaçkën në Shkodrën e përmbytur! Ndërhyn Bushati (ME VIDEO) Romeo Gurakuqi i PD e ministrja Olta Xhacka

Kjo është një video e përballjes së djeshme të deputetit të PD Romeo Gurakuqi me ministren e Mbrojtjes Olta Xhaçka dhe me ministrin e Jashtëm Ditmir Bushati.

Guqakuqi i ka kërkuar Xhaçkës të shpallë gjendjen e jashtëzakonshme për Shkodrën e përmbytur por sipas ministres, kjo nuk do ndryshonte gjë pasi angazhimi është maksimal.

Shiu nuk i ka penguar zyrtarët e politikës të shkëmbejnë replika të forta ndërsa Bushati ka ndërhyrë “Do bëjmë politikë këtu? Për çfarë kemi ardh?”

Për më shumë ndiqni videon!

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Situata në Shkodër, reagon ministria e Mbrojtjes: Ja gjendja përtej llafeve e sajesave
Gjëma në Rrugën e Kombit, 'ZGJOHET' Gjiknuri, pas dy ditësh dërgon inspektorët në terren »
Article Logic
Execution time: 0.011182069778442
array(1) { ["section"]=> string(110) "perballja-qe-s-pate-deputeti-i-pd-perplaset-me-xhacken-ne-shkodren-e-permbytur-nderhyn-bushati-me-video-114337" }