'Përbuzeni karikaturën Lleshaj, Edi Rama është mënxyra e Shqipërisë'

Publikuar tek: aktualitet, më 14:21 20-04-2019 'Përbuzeni karikaturën Lleshaj, Edi Rama është mënxyra e Shqipërisë'

Ish deputeti i LSI, Petrit Vasili e cilëson kryeministrin Edi Rama  si mënxyra dhe përgjegjësi i vetëm u shkatërrimit të vendit ndërsa ministrin e Brendshëm, Sandër Lleshaj një individ të vetëofruar për të bërë rolin e llafazanit.

Mënxyra e shqiptarëve ka vetëm një emër dhe ky është Edi Rama.

Ministrin Karikaturë lereni ta mbyllë me turp dhe llum jetën e vet si gjenerali papagall që erdhi dhe iku vetem duke lexuar idiotësirat që i shkruan Edi Rama', shprehet Vasili në një postim të tijin.

Postimi i plotë:

Perbuzeni Karikaturen Lleshaj,Edi Rama eshte mënxyra e Shqiperise!!


Edi Rama eshte menxyra dhe pergjegjesi i vetem i shkaterrimit te vendit,kriminalizimit te qeverisjes,tensionit ekstrem social,kapjes se shtetit dhe varferise ekstreme.

Edi Rama eshte menxyra dhe pergjegjesi i vetem per shkaterrimin e drejtesise,largimin masiv te shqiptareve,rrezikut te rikthimit te vizave,kthimin e e Shqiperise ne Kolumbine e Europes.

Sa per kete karikaturen, qe drejton ministrine e brendeshme ky eshte thjesht nje individ i vetofruar per te bere rolin e llafazanit per te terhequr vemendjen nga pergjegjesi kryesor dhe i vetem qe eshte Edi Rama.

Ky minister i brendeshem karikature qe s'di c'flet,qe grabitesit e Aeroportit nuk i kap dot,qe 10 milion eurot nuk i gjen dot se sipas tij edhe mund te jene djegur,pra grabitesit i vodhen parate qe te ngroheshin ne vend te druve, qe ne mengjes thote u cenua siguria kombetare dhe ne dreke thote jo,qe s'gjen dot si u vra nje nga grabitesit,qe thote se banda mori grabitje shkaterrimtare dhe as banden e as parate nuk i kap dot,kjo karikature meriton vec percmim dhe neveri.

Ndaj mos u merrni me kete karikature minister.

Menxyra e shqiptareve ka vetem nje emer dhe ky eshte Edi Rama.

Ministrin Karikature lereni ta mbylle me turp dhe llum jeten e vet si gjenerali papagall,qe erdhi dhe iku vetem duke lexuar idiotesirat, qe i shkruan Edi Rama.

 

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.008746862411499
array(1) { ["section"]=> string(72) "perbuzeni-karikaturen-lleshaj-edi-rama-eshte-menxyra-e-shqiperise-161176" }