‘Përçahet’ Opozita, deputeti demokrat akuzon ashpër LSI-në: Po hesht për të shpëtuar një mandat

Publikuar tek: politike, më 20:19 04-01-2018 ‘Përçahet’ Opozita, deputeti demokrat akuzon ashpër LSI-në: Po hesht për të shpëtuar një mandat

Që prej disa muajsh Partia Demokratike dhe LSI janë deklaruar të bashkuara në një fron opozitar kundër mazhorancës, që ato e quajnë frontin e së keqes.

Por duket se jo gjithçka shkon si duhet në kampin opozitar. Është deputeti i ri i Partisë Demokratike, Agron Shehaj i cili përmes një postimi në rrjetet sociale ka lëshuar akuza të ashpra kundrejt LSI-së.

Shehaj shkruan se LSI nuk po reagon për përgjimet audio të ish-ministrit Tahiri, pasi kërkon të ruajë mandatin e deputetit Gledion Rehovica.

“Në ditët e para të janarit i vetmi shqetësim për LSI ka qenë rreziku për heqjen e mandatit të deputetit të saj Gledion Rehovica”,- shkruan ndër të tjera Agron Shehaj.

Më poshtë reagimi i plotë: 

Screenshot_11.jpg

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.010081052780151
array(1) { ["section"]=> string(98) "percahet-opozita-deputeti-demokrat-akuzon-ashper-lsi-ne-po-hesht-per-te-shpetuar-nje-mandat-105438" }