Përcaktohen 8 duelet e “France 2016” për 1/8

Publikuar tek: sport, më 22:23 22-06-2016 Përcaktohen 8 duelet e “France 2016” për 1/8

Pas përfundimit të dy ndeshjeve të fundit të fazës së grupeve, Irlandë - Itali dhe Belgjikë - Suedi, janë përcaktura edhe 8 ndeshjet mes 16 ekipeve që kanë kaluar në fazën e 1/8.

Suedi – Poloni

Kroaci – Portugali

Uells – Irlanda e Veriut

Gjermani – Sllovaki

Francë – Rep.Irlandë

Hungari – Belgjikë

Itali – Spanjë

Angli – Islandë

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.065506935119629
array(1) { ["section"]=> string(48) "percaktohen-8-duelet-e-france-2016-per-1-8-44313" }