Përcillet në banesën e fundit babai i Mavrajt (Foto-Galeri)

Publikuar tek: aktualitet, më 16:26 04-04-2015 Përcillet në banesën e fundit babai i Mavrajt (Foto-Galeri) Futbollisti Mërgim Mavraj dhe babai i ndjerë

Është përcjellë për në banesën e fundit Mustafë Mavraj, babai i futbollistit Mërgim Mavraj, që u nda nga jeta ditën e djeshme si pasojë e një sëmundjeje të rëndë.

Në ceremoninë e varrimit kanë qenë të pranishëm trajneri i Kombëtares Gianni De Biasi, kreu i FSHF Armando Duka si dhe lojtarë të Kombëtares.

Varrimi u bë në Saradan të komunës Istog, ku morën pjesë qindra qytetarë. Në mbështetje të futbollistit në këto çaste të vështira kanë qenë edhe tifozë  të Kombëtares të cilët u bënë pjesë e ceremonisë mortore të babait të futbollistit. {gallery}mavraj{/gallery}

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Ndërtimet te Liqeni/ Protestuesit kreativë, luajnë shah, letra e top përpara Kryeministrisë
Skandali në Peshëngritje/Zv.drejtori i Federatës: Do dorëhiqem. Ekipi s’duhej të stërvitej në Greqi »
Article Logic
Execution time: 0.013744115829468
array(1) { ["section"]=> string(62) "percillet-ne-banesen-e-fundit-babai-i-mavrajt-foto-galeri-7824" }