Përdhunohet 19 vjeçarja, arrestohen 2 të rinjtë në mes të “Bllokut”

Publikuar tek: aktualitet, më 14:14 03-06-2017 Përdhunohet 19 vjeçarja, arrestohen 2 të rinjtë në mes të “Bllokut” Foto ilustruese

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në Pogradec, ku dy të rinj kanë përdhunuar një vajzë 19 vjeçare me iniciale G.B.

Ata e kanë përndjekur dhe më pas përdhunuar ndërsa ditën e sotme, policia ka bërë të mundur arrestimin e tyre në zonën e “ish-bllokut” në Tiranë.

Sipas policisë, A.K, 20 vjeç planifikoi përreth 4 muaj përndjekjen dhe më pas përdhunimin e vajzës së bashku me R.C., 20 vjeç.

Ky është rasti i dytë i përdhunimit brenda një jave.

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Tragjedi, 25-vjeçarja i jep fund jetës duke u vetëvarur me litar, si e gjeti i vëllai
Në Lushnje ka nisur shpërndarja e Lopëve, zbuloni arsyen »
Article Logic
Execution time: 0.0095880031585693
array(1) { ["section"]=> string(70) "perdhunohet-19-vjecarja-arrestohen-2-te-rinjte-ne-mes-te-bllokut-81092" }