Përdhunoi 17 vjeçaren forcërisht në makinë, pranga 25 vjeçarit në Shkodër

Publikuar tek: aktualitet, më 07:55 08-06-2015 Përdhunoi 17 vjeçaren forcërisht në makinë, pranga 25 vjeçarit në Shkodër

Një i ri në Shkodër është vënë në pranga pasi ka abuzuar seksualisht me një të mitur. Policia ka arrestuar 25- vjeçarin Vasil Prroni. I riu nuk ka mundur të durojë kur sipas hetimeve të para të policisë, ai ka marrë 17 vjeçaren dhe e ka përdhunuar forcërisht në automjetin e tij. Pikërisht për këtë çështje i është ngritur edhe kallzimi penal nga 17 vjeçarja me inicialet F.L.

Adoleshentja nuk ka pranur dhe i riu nën kërcënime dhe dhunë ka abuzuar seksualisht me 17- vjeçaren. Pas denoncimit policia ka bërë të mundur arrestimin e autorit ndërkohë që materialet i kane kaluar prokurorisë.

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Klientët kërkojnë alkool, pronari u qëllon me armë
Grabitet arka e pagesave të ujit të pijshëm në Vlorë »
Article Logic
Execution time: 0.011341094970703
array(1) { ["section"]=> string(78) "perdhunoi-17-vjecaren-forcerisht-ne-makine-pranga-25-vjecarit-ne-shkoder-12947" }