Përdhunoi 22-vjeçaren shqiptare, futbollisti i njohur dënohet me 9 vjet burg

Publikuar tek: sport, më 19:44 23-11-2017 Përdhunoi 22-vjeçaren shqiptare, futbollisti i njohur dënohet me 9 vjet burg

Futbollisti i njohur brazilian Robinjo që më herët ka luajtur për Milan dhe Real Madrid është dënuar me 9 vjet burg.
Robinjo akuzohet për përdhunimin e një 22 vjeçare shqiptare disa vite më herët.
 
Sipas mediave italiane përdhunimi ka ndodhur në kohën kur braziliani luante për Milan.
Aktualisht Robinjo luan në Brazil me Atletiko Miniero.
 

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.013406038284302
array(1) { ["section"]=> string(82) "perdhunoi-22-vjecaren-shqiptare-futbollisti-i-njohur-denohet-me-9-vjet-burg-100638" }