Përdhunoi dhe grabiti prostitutën rumune, arrestohet shqiptari në Itali

Publikuar tek: aktualitet, më 16:25 05-05-2017 Përdhunoi dhe grabiti prostitutën rumune, arrestohet shqiptari në Itali

Policia italiane ka vënë në pranga 23 vjeçarin nga Shqipëria i cili akuzohet për përdhunimin e një prostitute.

Pasi e ka kërcënuar me një levë me qëllim që t’i bindej dëshirave të tij seksuale i ka grabitur edhe çantën me para dhe dokumenta personale.

Mësohet se shqiptari kërkohej edhe për një sërë veprash penale si dhunë seksuale dhe grabitje që në vitin 2015.

Policia e kishte shpallur në kërkim që pas mbrëmjes së 20 janarit të 2015 kur përdhunoi prostitutën 26 vjeçare rumune

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Aksident i tmerrshëm në Tiranë, makina përplas vogëlushen teksa hante akullore (FOTOT NGA VENDNGJARJA)
Konflikti 17-vjeçar, si u tjetërsua ish-kampi i Sarandës në hotelin luksoz të Balilit (INVESTIGIM) »
Article Logic
Execution time: 0.0094921588897705
array(1) { ["section"]=> string(76) "perdhunoi-dhe-grabiti-prostituten-rumune-arrestohet-shqiptari-ne-itali-77612" }