Përdhunoi në ndenjësen e pasme të makinës 15 vjeçaren, 6 vite burg për shqiptarin në Britani

Publikuar tek: bota, më 19:18 10-04-2017 Përdhunoi në ndenjësen e pasme të makinës 15 vjeçaren, 6 vite burg për shqiptarin në Britani

Një shqiptar në Angli është dënuar me 6 vite burg pasi akuzohet për përdhunimin e një 15-vjeçareje. Gjykata në Londër ka kërkuar 6 vite burg për shqiptarin Gjin Gjergji 46 vjeç, pasi më datë 7 janar 2015 ka përdhunuar në ndenjësen e pasme të makinës një 15-vjeçare.

Sipas raportimit të  gjykatës, e mitura po priste në rrugën Romford Road në lindje të Londrës, ndërsa shqiptari, baba i 3 fëmijëve e ftoi në makinë me arsyetimin se do e çonte në shtëpi.

Pasi 15-vjeçarja hipi në makinë, shqiptari ka ndaluar në një rrugë pa shumë lëvizje duke i kërkuar vajzës të ulet në sediljen e pasme te makinës. Pas kësaj ai ka ushtruar dhunë dhe e ka përdhunuar.

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Të shtëna me armë në një shkollë fillore në SHBA, raportohet për disa viktima
Kina sapo ka dërguar 150 mijë ushtarë në kufi me Korenë e Veriut »
Article Logic
Execution time: 0.012272119522095
array(1) { ["section"]=> string(97) "perdhunoi-ne-ndenjesen-e-pasme-te-makines-15-vjecaren-6-vite-burg-per-shqiptarin-ne-britani-74735" }