Përdhunoi një 4-vjeçare, i riu varet në mes të qytetit (PAMJET)

Publikuar tek: bota, më 18:40 26-10-2017 Përdhunoi një 4-vjeçare, i riu varet në mes të qytetit (PAMJET)

Një burrë nga Jemeni u ekzekutua duke u varur përpara turmës së njerëzve në mes të qytetit, pasi u akuza për përdhunimin e një 4-vjeçareje.

Hussein al-Saket, 22 vjeç fillimisht u qëllua disa herë nga ofricerët e policisë dhe më pas u ngjit me vinç për tu varur në sheshin kryesor të kryeqytetit të Jemenit, Sanaa, raporton Reuters, shkruan newsbomb.al.

Nga pamjet 22-vjeçari shfaqet i shtrirë në tokë dhe njerëzit e pranishëm e fotografojnë.

 1.PNG

2.PNG

3.PNG

4.PNG

5.PNG

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.011214971542358
array(1) { ["section"]=> string(66) "perdhunoi-nje-4-vjecare-i-riu-varet-ne-mes-te-qytetit-pamjet-97334" }