Përdhunoi shoqen e dhomës në konvikt, arrestohet studentja

Publikuar tek: bota, më 07:11 15-06-2019 Përdhunoi shoqen e dhomës në konvikt, arrestohet studentja

Një 19 vjeçare u arrestua në SHBA pasi akuzohet se përdhunoi  shoqen e dhomës, në Universitetin Susquehana.

Akuzuesja tha në padi se kishte qenë dita e fundit në atë konvikt, dhe se do të shpërngulej diku tjetër. Për këtë arsye e kishte mbushur shtratin e vet me plaçka, për t’i paketuar, ndaj ishte shtrirë te shtrati i shoqes, pasi ajo nuk kishte qenë aty.

Por kur ishte zgjuar, e kishte gjetur veten të lidhur dhe me shoqen e dhomës përsipër, e cila kishte kryer më pas akte seksuale për disa orë, shumë prej tyre të dhunshme.

19-vjeçarja Pratigya Thakur, e cila kishte ardhur nga Bronksi i Nju Jorkut, u mbajt nën arrest për ngacmim seksual.

 

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.011389970779419
array(1) { ["section"]=> string(64) "perdhunoi-shoqen-e-dhomes-ne-konvikt-arrestohet-studentja-168285" }