Përdhunoi të bijën 13 vjeçare, deklarata e babait shokon hetuesit

Publikuar tek: bota, më 19:45 10-05-2017 Përdhunoi të bijën 13 vjeçare, deklarata e babait shokon hetuesit

Një shtetas shqiptar është arrestuar prej autoriteteve greke në ishullin e Mytilinit, nën akuzën e inçestit.

Mësohet se 13-vjeçarja përdhunohej sistematikisht prej të atit të saj, të paktën prej dy vitesh. Kjo nfjarje u zbulua me këmbënguljen e mësueses e cila kishte vërejtur probleme shqetësuese te vajza gjatë kohës që qëndronte në shkollë.

Policia e ishullit njoftoi se e arrestoi babanë e vajhzës në banesën e tij.

Akuzat që vajza bëri ndaj tij i mohoi por pas ballafaqimit me deklaratën e së bijës dhe detajet rrënqethëse që vajza u tregoi agjentëve në prani të psikologes, u detyrua të pranojë se abuzonte me vajzën e tij prej më shumë se dy vitesh.

 Deklarata e tij i shokoi hetuesit, të cilët thanë se kanë të bëjnë me një monstër. 

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Ndahet nga jeta aktori i famshëm hollivudian, Michael Parks
Vendimi i beftë i kryeministrit izraelit, gazetarja s’përmban dot lotët në transmetim ‘live’ (VIDEO) »
Article Logic
Execution time: 0.011643171310425
array(1) { ["section"]=> string(70) "perdhunoi-te-bijen-13-vjecare-deklarata-e-babait-shokon-hetuesit-78183" }