Përdhunoi të miturën nga Saranda, policia vë në pranga 32 vjeçarin

Publikuar tek: aktualitet, më 18:30 12-04-2017 Përdhunoi të miturën nga Saranda, policia vë në pranga 32 vjeçarin

Policia e Sarandës ka vënë në pranga 32 vjeçarin i cili akuzohet për përdhunimin e të miturës nga Saranda.

Tonin Selmanaj është arrestuar pasi dyshohet se ka kryer mardhënie seksuale me dhunë me 12 vjeçaren. Ngjarja për të cilën akuzohet Selamaj ka ndodhur në Borsh, më datë 8 korrik, ku i arrestuari në bashkëpunim me një 15-vjeçar me inicialet S. Brinja, përdhunuan 12- vjeçaren me inicialet XH.XH.

Familjarët bënë denoncimin në polici, ku minorenja deklaroi se kanë qenë 2 persona të përfshirë në këtë ngjarjë të rëndë. Policia ka arrestuar më parë 15 vjeçarin dhe tani edhe 32 vjeçarin i cili ka qenë në kërkim.

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Kapet me armë pa leje, arrestohet në flagrancë qytetari në Pukë (EMRI)
Historia e familjeve nga Struga, si humbën jetën dy të sëmurë me kancer nga kurat e “mjekut popullor” »
Article Logic
Execution time: 0.0056240558624268
array(1) { ["section"]=> string(71) "perdhunoi-te-mituren-nga-saranda-policia-ve-ne-pranga-32-vjecarin-74970" }