Përdhunoi tre studente, qindra “shtriga” mblidhen bashkë dhe i bëjnë magji të zezë

Publikuar tek: bota, më 20:29 09-06-2016 Përdhunoi tre studente, qindra “shtriga” mblidhen bashkë dhe i bëjnë magji të zezë

Qindra magjistare në Shtetet e Bashkuara janë mbledhur për të performuar një ritual të magjisë së zezë ndaj një 20 vjeçari që përdhunoi tre studente amerikane në gjendje të dehur dhe pa ndjenja.

Mbarë opinion publik u shokua kur gjykata vendosi të dënojë studentin Brock Turner vetëm me 6 muaj burg pavarësisht se u gjet fajtor për përdhunimin e një studenteje pa ndjenja nga Universiteti Stanford dhe dy vajza të tjera të cilat ishin në gjendje të dehur.

“Shtrigat” amerikane u mblodhën për të kryer ritet pagane duke mallkuar 20 vjeçarin që të shndërrohet në impotent dhe të vuajë nga dhimbje të përhershme në testikujt e tij. Ato janë shprehur të bindura se magjia e zezë do të funksionojë.

CkdMNKaWsAURQLP.jpg

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Berlusconi ishte pranë vdekjes, do i nënshtrohet operacionit
Tashmë Facebook ju lejon të ngarkoni foto 360 gradë »
Article Logic
Execution time: 0.011215925216675
array(1) { ["section"]=> string(85) "perdhunoi-tre-studente-qindra-shtriga-mblidhen-bashke-dhe-i-bejne-magji-te-zeze-43016" }