Përdhunon dhe rreh 18 vjeçaren, procedohet penalisht i riu nga Durrësi

Publikuar tek: aktualitet, më 11:34 26-02-2017 Përdhunon dhe rreh 18 vjeçaren, procedohet penalisht i riu nga Durrësi

Një 28 vjeçar nga Durrësi ka abuzuar seksualisht si dhe ka dhunuar 18 vjeçaren, e cila e ka denoncuar në polici.

E.C  ka bërë në polici kallëzim penal ndaj shtetasit V.B për përdhunim dhe ushtrim dhune. Ndërkohë ka nisur procedimi penal ndaj 28 vjeçarit, banues në Sukth të Ri, Durrës. Policia po merret me hetimin dhe zbardhjen e plotë të ngjarjes. 

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Tentuan të transportonin 312 kile drogë drejt Greqisë, arrestohet 21 vjeçari shqiptar, në kërkim dy të tjerë
Goditi Kreshnik Spahiun me grushte në fytyrë, zbulohen FOTOT e agresorit pranë bustit të Azem Hajdarit »
Article Logic
Execution time: 0.011131048202515
array(1) { ["section"]=> string(75) "perdhunon-dhe-rreh-18-vjecaren-procedohet-penalisht-i-riu-nga-durresi-70002" }