Përdhunuan një 17 vjeçare, arrestohen dy persona në Fier

Publikuar tek: aktualitet, më 08:45 20-08-2015 Përdhunuan një 17 vjeçare, arrestohen dy persona në Fier

Dy persona kanë rënë në prangat e policisë së Fierit të akuzuar për kryerje të marrëdhënieve seksuale me forcë me një 17 vjeçare.

Të arrestuarit janë Eduardo Hoxha, 38 vjeç, dhe shtetasi me inicialet F.B, 22 vjeç. Dy personat kanë ushtruar dhunë dhe kanë kryer marrëdhënie seksuale me 17 vjeçaren. Ata janë arrestuar pas denoncimit të 17 vjeçares me inicialet G.A.

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « ALUIZNI: Kush s’paguan faturën brenda 6 muajsh, humbet pronën
Autobusi përplas kalimtaren në Kombinat »
Article Logic
Execution time: 0.011785984039307
array(1) { ["section"]=> string(61) "perdhunuan-nje-17-vjecare-arrestohen-dy-persona-ne-fier-18771" }