Përdorimi i photoshopit tek fotot, Lei Kraja: Ndërhyrja estetike që dua të bëj është…

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 22:20 18-10-2019 Përdorimi i photoshopit tek fotot, Lei Kraja: Ndërhyrja estetike që dua të bëj është… Moderatorja Lei Kraja

Lei Kraja është një nga moderatoret më të përfolura në showbizzin shqiptar.

Në emisionin Vizioni i Pasdites, Lei ka deklaruar se nuk ka bërë asnjë ndërhyrje estetike dhe nëse do ta bënte një të tillë ajo do të ishte vetëm tek sytë.

‘Tani nuk e përdor më Photoshopin, por ka qëlluar shumë herë që iu them fotografëve aman ma ngrini pak këtë syrin lart sepse sytë i kam pak të perënduar. Unë nuk kam bërë asnjë ndërhyrje, por nëse do e bëja është sytë. Gjithmonë them ma ngrini pak syrin lart ose mi dobësoni pak këmbët’, ka thënë Lei. 

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.0078589916229248
array(1) { ["section"]=> string(89) "perdorimi-i-photoshopit-tek-fotot-lei-kraja-nderhyrja-estetike-qe-dua-te-bej-eshte-182638" }