Përflitej se do të bashkohej me BABASTARS, FERO befason fansat me lajmin e ri (FOTO)

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 09:34 25-08-2019 Përflitej se do të bashkohej me BABASTARS, FERO befason fansat me lajmin e ri (FOTO) Fero

Reperi i njohur Fero nuk do të jetë pjesë e grupit Babastars dhe shtëpisë së tyre diskografike.

22-vjeçari zbuloi për fansat e tij se ka hapur tashmë kanalin e tij në YouTube, ku të gjithë mund të ndjekin prodhimet e tij muzikore. Ai shtoi se së shpejti do të publikojë dy këngë të reja.

Ai shkëputi bashkëpunimin me ‘’On Records’’ dhe u përfol se do të bëhej pjesë e grupit të hip-hopit Babastars, por duket se tashmë ka vendosur të realizojë plane të reja.

''Kanali jem i ri zyrtar ne Youtube Channel , e keni linkun nbio që ju dërgon direkt e nchannel boni sa ma shum subscribes se 2 ?? jon tu ardh''.






Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.0073609352111816
array(1) { ["section"]=> string(88) "perflitej-se-do-te-bashkohej-me-babastars-fero-befason-fansat-me-lajmin-e-ri-foto-176261" }